Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Obecnie dzięki medycynie estetycznej możemy w łatwy, jednak czasem niezmiernie kosztowny sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, leczenie blizn, natychmiastowe odchudzanie, modelowanie ust czy zmniejszanie cieni pod oczami – to zaledwie niektóre z grona niezwykłych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym metodom mamy możliwość sprawnie walczyć z oznakami przemijającego czasu, otyłością, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nadal interesuje motyw długotrwałej młodości oraz wspaniałego ciała. Jakie więc środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z ciekawszych zabiegów z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu zwiększa się zwartość skóry oraz jej elastyczność. Blizny oraz nierówny koloryt po paru wizytach de facto znikają bez śladu. Osoby, które pragną polepszyć jakość skóry, ujednolicić jej odcień i spłycić zmarszczki, na pewno będą zadowolone. Na wyniki absolutnie nie trzeba albowiem miesiącami czekać. Stymulacja głębokich powłok skóry wywołuje zwiększoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Zabieg Dermapen sprawdza się w kompleksowym łagodzeniu efektów łysienia, niwelowaniu blizn pozabiegowych i korekcie widoczności rozstępów. W czasie sesji skóra jest przerywana, a do jej wnętrza przenikają substancje aktywne, m in. koktajle mezoterapeutyczne. Komórki skóry są mobilizowane do głębokiej rekonstrukcji.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Permanentny brak czasu, picie alkoholu, stresująca praca i kilkanaście innych czynników oddziałuje na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Można zdecydowanie powiedzieć, iż nadwaga jest dużym problemem XXI wieku. To nie tylko temat natury estetycznej, lecz nade wszystko choroba. Ciało pobiera nadzwyczaj pożywne pokarmy i mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich w pełni zużytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna przechowywać tkankę lipidową pod skórą, zaś jeżeli jest jej już nazbyt wiele, zaczynamy mieć problemy z oddychaniem, wchodzeniem po schodach etc. Sprawność fizyczna mocno się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim trudnościom, a uczonym udało się stworzyć dużo zabiegów, które mają za zadanie zredukowanie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy możliwość zapoczątkować od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeśli pragniemy pozbyć się zbędnej tkanki lipidowej, nieładnych grudek pod skórą oraz wymodelować ciało, to świetne wyniki już po paru wizytach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie specjalistyczne głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, jakie wnikają do wnętrza ciała i niszczą tkankę tłuszczową. Dodatkowa głowica służy na potrzeby drenażu limfatycznego, co oznacza, że wyzwolone komórki tłuszczowe wędrują poprzez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z układu. Ta odkrywcza metoda wykorzystuje naturalne mechanizmy przebiegające w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, niezawodny i wcale nie wymaga wdrożenia dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Co najważniejsze po pierwszej sesji możemy stracić około 2-4 cm w obszarze ciała. Żeby osiągnąć jeszcze pozytywniejsze wyniki trzeba zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować zdrową dietę i spożywać około 2 litry wody bez gazu dziennie. Po wizycie może dać się zauważyć zaognienie skóry, które znika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Otrzymanie ładnego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z utratą niepotrzebnych kilogramów. Programy telewizyjne, w jakich znajdują się osoby z otyłością, ogólnie rzecz ujmując nie ukazują nam co w rzeczywistości odbywa się ze skórą. Natomiast rzeczywistość jest taka, iż traci ona jędrność, uwidaczniają się rozstępy, a nieraz całe obszary luźnej skóry (głównie na brzuchu). Zamiast ścisłej kuracji warto skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można poprawić kontur sylwetki oraz jednocześnie zatroszczyć się o skórę. Intensywna aktywacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni minimalizuje ilość komórek lipidowych, poprawia sprężystość skóry, odmładza, usprawnia krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, by otrzymać zadowalające wyniki. Wdraża się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu urządzeniu mamy możliwość ponadto minimalizować zmarszczki dokoła ust i modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wdroży niedużą głowicę, która starannie uderzy w źródło problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się uchwycić spłycenie zmarszczek i bardziej widoczne policzki. Jeśli zamierzamy osiągnąć spektakularny wynik w niezwykle szybkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą może towarzyszyć nam uczucie ciężkości stóp oraz opuchnięcia. Ta niedogodność jest powszechnie omijana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed zabiegiem). A przecież możemy się wyzwolić także od tego problemu. Dzięki Endermologii LPG bądź terapii Icoone bez wątpienia polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na usuwaniu płynów tkankowych oraz udoskonaleniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. O wiele więcej informacji uzyskasz tutaj – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok