Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch jest marzeniem ogromnej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Cudownie by było, gdyby był zachwycająco umięśniony oraz trochę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, na której zależy nam najbardziej w trakcie ćwiczenia oraz przy wykorzystywaniu rozmaitych diet. Te osoby, jakie bardzo dużo się gimnastykują, mają szansę pochwalić się ładnym, płaskim brzuszkiem i dumnie maszerują po plaży albo odpoczywają na hamakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest ową sferą ciała, która wabi płeć przeciwną. Mamy szansę jednakże spostrzec takie osoby, którym nie zależy na wyraźnym negliżu oraz w sumie nie pokazują tak łatwo płaskiego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeżeli myślimy, że będziemy leżakować sobie popołudniami na fotelu zamiast chodzić na fitness w wodzie albo ćwiczyć w klubie fitness, wtedy na pewno w ogóle nie zrealizujemy tego marzenia. Zamiast zachwycającego bikini albo kąpielówek, będziemy przymuszeni wciskać się w nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką bądź bokserki i t-shirt. Każdy powiada: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da optymalna dieta i siłownia. Lecz czy faktycznie? Czy jest to poważnie takie banalne, jak radzą osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta zawierająca warzywa i owoce, ogromną ilość gimnastyki i co ważne – brzuszków, ażeby móc chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w zasadzie nie bazuje jedynie na takich oczywistych rzeczach, ale również na genetyce, więc skłonnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Mówiąc w skrócie nie można uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w pewnym miejscu, korzystny jest kompletny trening wszystkich części ciała. Tłuszcz w naszym ciele spala się symetrycznie, inaczej mówiąc – w każdej części ciała symetrycznie do zawartości komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Fundamentalną rolę odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby mają mocniejsze tendencje do otyłości jedynie z tego względu, iż ich rodzice, dziadkowie i inne osoby z rodziny, także miały z tym duży problem. W trakcie ćwiczenia wyłącznie samych brzuszków zapewne nie wyeliminujemy nieestetycznych fałdek, bowiem w owym momencie będziemy zużywać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w martwiącej nas partii i po czasie niekiedy może się okazać, że mamy tam więcej centymetrów niż się spodziewaliśmy. Muskuły nabierają siły (uformuje się nam stałe wsparcie), jednakże tłuszcz zostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz rozsądnej diety oraz wysiłku generalnego (czyli ćwiczeń działających w interesie wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie wskazanej grupy), możemy zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Nie chodzi tutaj jednak o to, ażeby dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i odpuścić sobie wspomniane kwestie wyliczone wcześniej. Wszystko musi być ze sobą powiązane – odpowiednia dieta, ćwiczenia oraz zabiegi kosmetyczne, jakie uelastycznią naszą skórę, usuną cellulit, wyrównają fałdki w obszarach, na które dieta i ruch absolutnie nie są w stanie nic zaradzić.

Ostatnio takim fajnym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela za pomocą nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą można sprawnie zredukować komórki tłuszczowe z kluczowych partii ciała, przykładowo nad kolanami. Chodzi tu ogólnie rzecz ujmując nie tylko o wyjątkowe wymodelowanie ciała po jednym zabiegu, ale także usunięcie miejscowej tkanki lipidowej. Specjalistyczna głowica zasysa kolejne fałdki skóry, a ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe. Są one w następnej kolejności usuwane z naszego ciała przez limfę, zaś w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Mamy możliwość także zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd skóry, jej jędrność, rzeźbi sylwetkę, zwalcza cellulit oraz zmniejsza miejscową tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa ogólnie rzecz ujmując nie tylko na zbędny tłuszczyk, lecz także na mięśnie. A precyzyjnie: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą oraz mięśnie, ażeby ekspresowo i skutecznie wymodelować ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, bo działają na niego fale elektromagnetyczne. Zaś taka sytuacja wpływa na to, że skóra i muskuły są niesamowicie rozgrzane. Owym urządzeniem można również minimalizować głębokość zmarszczek naokoło oczu oraz ust, jak i modyfikować owal twarzy. Wiele osób stawia także na terapie z użyciem endermologii, przykładowo na masaż w wykorzystaniem próżni. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza możliwość, gdyż należy nałożyć charakterystyczny kostium, a kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po takim kostiumie.

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to kliknij w link z boku – http://odchudzanie.torun.pl a może znajdziesz właśnie to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok