Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy wspólnie myślicie o tak niesamowitym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej magią, uwielbieniu w oczach najbliższych oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, niewątpliwie potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najważniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Wszelakie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, bo nikt wcale nie chce doznać w takiej chwili jakichś nieprzyjemności związanych, m. in. z lekceważeniem „wstawionego” dj’a, brzydkim tortem weselnym albo głodnymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeśli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, omówić jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej jedynej okazji, zatwierdzić umowę (która obejmuje wszystkie drobiazgi), utrzymywać z nim kontakt mailowy (najlepiej, aby był dostępny przez cały dzień) i co równie istotne – ustalić wcześniej plan wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, by przygotować wszystkie atrakcje. Rzetelny dj nie tylko zadba o świetną scenerię muzyczną, ale jeszcze pociągnie całą uroczystość uzupełniając ją rozlicznymi zabawami, tańcami integracyjnymi i niewątpliwie dostateczną dawką humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

By oficjalny taniec nabrał unikalnego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w gęstych, zniewalających chmurach kłębiących się przy podłodze. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a następnie przesuwaniu go w kierunku podłoża. W aparaturze musi znaleźć się pokruszony lód bądź wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica zaakcentuje większość efektów wzrokowych i sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli szukamy takiego sprzętu na swoje wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na aranżera oprawy dźwiękowej można liczyć na unikalny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz wynaleźć w wynikach propozycje najmu takiej wytwornicy. Jest odpowiednia na każdego typu imprezy okolicznościowe, przykładowo:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itd.
  • uroczystości prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety służbowe, przykładowo w plenerze
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • pozostałe zabawy okolicznościowe, które potrzebują szczególnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz romantycznych chmur wznoszących się w czasie imprezy możemy zapoznać się z propozycją wytwarzania syntetycznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, ażeby pozyskać imponujący rezultat „błyszczących” baniek. Natomiast sztuczny śnieg jest odpowiedni na imprezy w domu, w klubie czy pubie. Można z niego korzystać przez okrągły rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 czy -25 stopni. Genialnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na imprezach rodzaju „Piana Party” z kolei prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach albo koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym „wybiegiem” na „skrycie” wszelkich błędów, jakie wypływają podczas tańca. Obłoki przesłonią cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was nadepnie małżonkowi na nodze. Rodzina oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany jedynie na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeżeli zależy Wam jednak wyłącznie na tym jednym „tańcu w chmurach”, warto ją wypożyczyć wraz z ekipą. W ogóle nie będziecie musieli zadręczać się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Zazwyczaj wynajmujący dołącza do niej specjalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Trzeba dodać, że w miejsce zwyczajnych kostek lodu (takich, które wkładamy do drinków) korzystniej jest kupić suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, Secundo – zapewnia niewspółmiernie wspanialszy rezultat, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest duży i wynosi około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, by zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam autentyczne urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, albowiem nie otrzymamy takiego efektu na jaki czekamy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok