Dobry Dj na event

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź

Wyjście do lokalu w piątkowy czy sobotni wieczór, oznacza dla sporej liczby młodych ludzi atrakcyjny sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi jeszcze o odskocznię, m in. po wyczerpującym dniu w pracy, po niezwykle istotnym teście (np. licencjackim), po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony, na którą od dawien dawna się czekało. Impulsów do balowania można prawdopodobnie wyszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do wyjątkowego eventu, na którym pierwszą osobą troszczącą się o oprawę instrumentalną jest DJ? Co założyć, w jaki sposób się zachowywać oraz na jaki napój alkoholowy się zdecydować, gdy wędruje się do klubu pierwszy raz? Dla osób ucztujących systematycznie odpowiedzi na niniejsze pytania będą banalne, tymczasem mniej obeznanym z pewnością się przydadzą.

Na jaki klub mam się zdecydować?

Każdy klub posiada swój, specyficzny charakter. Ażeby wyłonić ten, który będzie zwyczajnie przystawał do naszych upodobań, można: po pierwsze – spytać koleżanek, którzy przedtem w nich byli oraz wiedzą plus minus jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – na własną rękę większość odwiedzić i osobiście stwierdzić, który jest właściwy. Po trzecie – rozważyć to, na czym najbardziej nam owego wieczoru zależy, m in. wypatrujemy sympatii, miłości czy wyłącznie wariackiej zabawy do świtu. W sieci mamy możliwość również odszukać multum stron w wariancie „poradnik balangowicza”, na których znaleźć można wstępne informacje na temat typowych przygotowań do wieczornego wyjścia. Jeżeli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, to wypada kierować się tu nieco innymi zasadami. Którymi?

Co zrobić, by dobrze się bawić na klubowym evencie?

Pod żadnym pozorem wcale nie powinniśmy wypijać poważnej ilości alkoholu na goły żołądek oraz zmierzać na imprezę już wstawionym (bądź wręcz upitym). W takiej sytuacji cała zabawa straci sens. Po godzinie czy dwóch w ogóle nie będziemy w nastroju czerpać atmosfery klubu. A co istotniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na imprezie! Wystarczy jak zjemy wartościowy posiłek (nie opychając się). Do lokalu musimy powędrować ze spokojną głową, w świetnej formie i z przyjaznym dostrojeniem. Nie powinniśmy ubierać się na tzw. cebulkę, albowiem zwyczajnie jest w nim wyjątkowo gorąco. Można spontanicznie tańczyć na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą ubrać bluzkę z długim rękawem, powinni natychmiastowo położyć ją z powrotem do szafy! Bardzo szybko powstaną plamki od potu, co może w mgnieniu oka zrazić płeć piękną do partnerowania w czasie tańca. A skoro o kobietach mowa… trzeba omijać z daleka toporniejsze szarawary, getry pod nimi oraz wszelkie rzeczy, które imitują wydziergane przez babcie na drutach… Absolutnie nie przeznaczone są one na taką okoliczność. Jeżeli wciąż nie wiemy jak się ubrać, powinnyśmy zerknąć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Następną rzeczą jest magiczny odcień biały. Klubowicze powinni z niego zrezygnować na rzecz mocniejszych barw. Biel gwałtownie odbija światło i zdemaskuje wszelkie skazy bielizny. Albo fakt kompletnego jej nieposiadania. Powinnyśmy wyselekcjonować z umiarem świecące dodatki, m in. fluorescencyjne kolczyki.

Aby impreza nie była „porażką”, nie może odbyć się oczywiście bez:

  • lojalnej paczki towarzyszy,
  • przeróżnych osób, w gronie których szczególnie lubimy spędzać czas,
  • osobnego pomieszczenia dla klientów tańczących i pijących,
  • łamigłówek, konkursów i przeróżnych gier
  • dobrej oprawy muzycznej

Trzy najpoważniejsze niedopatrzenia kobiet idących na imprezę

Pokaźne szpilki. Niniejsze zwroty nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są nadzwyczaj krępujące, niejednokrotnie sztywne po stronie wewnętrznej oraz chorobliwie zniekształcają nogę. Można się łatwo przewrócić, dostać nagniotków i odparzeń (zwłaszcza, gdy właścicielką kolosalnych szpilek jest kobieta ubierająca je od czasu do czasu), nadepnąć komuś na stopę i spowodować straszny ból. Z reguły do klubów w ogóle nie można wchodzić w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, ponieważ możemy nimi zrujnować, m in. parkiet bądź oryginalne elementy umeblowania. Drugim katastrofalnym uchybieniem pań jest podskakiwanie z rozpuszczonymi i jednocześnie mokrymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po twarzy, w ogóle nie prezentuje się to elegancko i nie będzie przychylnie przez nikogo odbierane. Końcowym poważnym błędem Pań jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em dużej torby z wszelkimi dokumentami, bogactwem kremów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które rzeczywiście są zbyteczne. Jeżeli zdarzy się, iż nikt z towarzyszy niestety nie będzie pilnował kurtek oraz torebek, możemy paść ofiarą przywłaszczenia. A w takiej sytuacji stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do klubu. Należy wziąć ze sobą małą listonoszkę do założenia na ramię czy inną małą torebeczkę, do której wkładamy tylko to, co autentycznie niezbędne, np. pieniądze i telefon. Z omawianą torbą będzie można chociażby tańczyć (jeśli nie jest wyraźnie obciążona).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak prezentuje się zabawa klubowa z udziałem świetnego DJ-a, wejdź w ów link – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok