Autokary wycieczkowe Toruń – Koszty

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Dzisiejsze autokary cechują się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB i bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okazję. Są odpowiednie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o sprawność, pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Wielką zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje popierają cykliczne testy. Zasadnicze są także wykonywane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej załogi nazdoruje wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą klasą.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wymaganą przepisami liczbę kierowców. W trakcie długich tras, kierowcy się wymieniają i troszczą się o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia pozwala też na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. Co także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Wybór autokaru zależy od charakteru wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Należy też sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy posiada wszelkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Pomocne okażą się także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, koszt za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dorzucić takie elementy jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu mniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W biznesie turystycznym najtańsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń

Strona używa cookies
Ok