Oprogramowanie enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Czym jest system ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, spajających i pomagających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe zarządzanie firmy, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszelkie pola działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dostęp pracowników do danych, ale równolegle dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma ugruntowaną pozycję na rynku, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą pracować indywidualnie, wspólna baza danych dla wszystkich kupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie schematów procedur pracy, wydzielanie obowiązków oraz uzupełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić obieg danych i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że firma zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Strona używa cookies
Ok