Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Eventy sportowe wielokrotnie wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu miłośników sportu decyduje się na śledzenie rywalizacji poprzez portale takie jak Facebook czy Twitter. Rywalizacja sportowa powoduje silne zaangażowanie: kibicujemy ulubionej drużynie, w skupieniu śledzimy wyniki rozgrywek, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych dążą do tego, aby jak najlepiej wypromować te spotkania.

Kluczowe elementy udanego eventu sportowego

Przeanalizować należy masę aspektów. Niezmiernie ważna jest umiejscowienie obiektu sportowego. Kibice muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Osoba zajmująca się organizacją musi zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko zawodnikom, ale też widzom. Kluczowy jest prezenter sportowy, to on zagrzewa do kibicowania czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa powinna mieć dopracowaną otoczkę wizualną, taką która widzom zapadnie w pamięć i ułatwi śledzenie zmagań. Pierwszorzędne znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niejako niezastąpione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w projektowaniu licznych części toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Nieograniczone możliwości – telebimy i banery LED

Zastosowanie ekranów, telebimów LED daje ogrom możliwości realizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji tego typu sprzętu. Często są one stosowane na boiskach różnego typu. Kluczowe znaczenie ma dostosowanie telebimu do rozmiaru obiektu, odległości kibiców od areny rozgrywek. Wpływa to na przyjemność oglądania, nawet z dalszych rzędów. Ledowe banery, telebimy i wszystkie ekrany powinny być przystosowane do miejsca, w którym będą używane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Oparcie się na nowoczesnych rozwiązaniach sprawia, że warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję niezależnie od pogody. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to wiele możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Liczne zastosowania ekranów i banery LED

Organizatorzy imprez sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej stosowane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one bardzo dostosowujące się do konstrukcji, dzięki temu można z nich stworzyć dowolną instalację. Kurtyny sprawdzą się jako element mety, czy sceny budowanej przy boisku. Je także kategoryzuje się na te do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Ekrany LED mogą posłużyć do wydzielenia linii boiska, nie ma znaczenia, czy będzie to zamknięta hala, czy otwarte boisko do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie zabezpieczone, nie uszkodzi ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdej rozgrywce drużynowej wymagana jest tablica z wynikami. To z nią związane są największe emocje. Zastosowanie tablicy LED powoduje to, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Marketingowe znaczenie ekranów i banerów LED

Pozyskanie osób, które będą chciały wesprzeć finansowo inicjatywę ma kluczowe znaczenie podczas przygotowywania każdego eventu sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy wydarzenie będzie miało okazje przyjąć się w sportowym kalendarzu. Najczęściej przedsiębiorstwa wspierające takie imprezę oczekują, że ich logo będzie odpowiednio zaprezentowane. Do realizacji tego celu można zastosować ekrany LED. Dają one dużo więcej możliwości niż bilbord, czy inne nieruchome wersje. Firma sponsorująca może wyświetlić spot reklamowy, a taka forma przekazu wpływa na uwagę widza.

Telebimy i banery LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnego rodzaju ekranów LED to dobra inwestycja dla przedsiębiorstw lub organizacji, które systematycznie będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni to przeanalizować dyrektorzy i innych tego typu obiektów. Dobrze jest zainwestować w ekrany najlepszej jakości, o idealnym kontraście. Firmy produkujące taki sprzęt, jednocześnie zapewniają serwis. Przy zakupie dobrze jest upewnić się, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Organizatorzy eventów sportowych, które nie odbywają się często, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Najczęściej tego typu usługi zapewniają sami producenci. Jednocześnie oferują oni także obsługę techniczną tego typu eventów. Usługa wypożyczenia ekranów LED zawiera przewóz, instalację, i jego konfigurację.

Organizacja wydarzenia sportowego to ogromne zadanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : sportowców, kibiców i całą otoczkę tego typu spotkań. W czasie takich wydarzeń ekrany LED są niezastąpione. Stosuje się je do przedstawiania wyników, wszystkich zbliżeń na płytę boiska, czy wyświetlania powtórek. Bandy też mogą być wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie zniszczyły się. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele pomysłów na dostosowanie terenu przy boisku, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Koniecznie trzeba zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, tyczy się to wypożyczonych i kupionych ekranów LED.

Banery LED na Twoją imprezę —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok