Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne eliminuje najtrudniejsze plamy i zanieczyszczenia, eliminując przy tym ponad 90% szkodliwych dla naszego organizmu mikrobów i roztoczy? Faktycznie, ta wydajna technologia prania chemicznego może odnowić miniony wygląd choćby najmocniej zaniedbanemu dywanowi, czy stojącej kanapie w salonie. Profesjonalna technologia moczenia zanieczyszczonych powierzchni dokładnie mówiąc wchłania brud z głębokich warstw materiału. Efekty prania ekstrakcyjnego są zniewalające – ładny zapach i promieniujący wygląd sprzątanych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Podaną przez nas techniką prania chemicznego masz możliwość wyczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i schowaną na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wszechstronną formą czyszczenia pobrudzonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla osób cierpiących na alergie. Można wspomnieć także, że czyszczenie ekstrakcyjne nie wpływa źle na kondycję pranych materiałów. Wprost przeciwnie, utrwala je na wiele lat.

Jest kilka przedsiębiorstw w Warszawie świadczących usługi usuwania zanieczyszczeń techniką prania ekstrakcyjnego. Popularną marką w tej branży jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Konsumenci określają ją najsolidniejszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Prawdopodobnie dobrze jest uwierzyć ich opiniom. Jednocześnie w niniejszym tekście zostaniesz poinformowany o tym na czym dokładnie polega czyszczenie ekstrakcyjne, które środki idealnie sprawdzają się w tej metodzie i co mamy możliwość wyczyścić przy użyciu tej wszechstronnej metody. Zapraszamy!

Czym charakteryzuje się pranie ekstrakcyjne?

Przede wszystkim powinno się spostrzec, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do oczyszczania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to powierzchnie szczególnie narażone na wielokrotne zabrudzenia, dlatego też zwykłe formy mycia nie powodują upragnionych skutków. Aby kompletnie pozbyć się zanieczyszczeń z kanapy, czy wykładziny warto jest wyszorować nie tylko pierwszą warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne pozwala wnikać do głębokich powłok sprzątanych powierzchni, co wpływa na to, że ta technologia jest szczególnie korzystna. A czym się ona cechuje? W praniu ekstrakcyjnym używane są specjalne odkurzacze, zwane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału środkiem czyszczącym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozpuszczać, po czym odkurzacz wchłania go z materiału, gwarantując piękny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako gatunek prania chemicznego usuwa nie tylko świeże plamy, ale również plamy, które powstały nawet kilka lat wstecz. Po tym fachowym zabiegu piorącym kanapa, czy wykładzina prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

W poprzednim akapicie zwięźle przedstawiliśmy samą metodę prania ekstrakcyjnego. Teraz opiszemy Wam jak konkretnie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie maszyny są eksploatowane w trakcie mycia i jakie środki chemiczne są najdoskonalsze. Przed przystąpieniem do zabiegu czyszczenia ekstrakcyjnego należy dokładnie zanalizować strukturę materiału i rodzaj zanieczyszczeń. Pozwala to lepiej dopasować środki piorące i oszacować optymalny czas namaczania, tak by czyszczony produkt nie uległ zniszczeniu. Później przechodzi się do fazy namaczania. Ten zabieg rozkłada zaschnięty brud. Kolejnym etapem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym powinno się porządnie osuszyć konkretną nawierzchnię. I koniec. Powróćmy w tym momencie do problemu środków piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie dobrze znana wszystkim firma Karcher, produkujące domowe i przemysłowe ekstraktory do sprzątania, oraz płyny do czyszczenia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku pranie dywanów i tapicerki technologią ekstrakcyjną pozwala usunąć nawet 99% szkodliwych bakterii. W trakcie tym jednakże nie kończą się zalety tej technologii sprzątania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne wymazuje przykre zapachy, dla przykładu fetor zwierząt domowych, czy zapach potu. Ponadto konserwuje oczyszczany materiał, orzeźwiając kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno polecane osobom z alergiami, bowiem niszczy roztocza i inne elementy aktywujące reakcje alergiczne. Jest to znakomita technologia czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej stosuje się ją również do czyszczenia tapicerki samochodowej, jak i oczyszczania powierzchni skórzanych (które są niezwykle uciążliwe w pielęgnacji).

Czy zdecydowałeś się już na skorzystanie z fachowej i wydajnej metody prania tapicerki? Pragniesz ożywić swój zanieczyszczony dywan na wiosnę? Nie ma korzystniejszej metody prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu oferuje pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli ze skóry w Warszawie, bardziej szczegółowo w dzielnicy Bielan. Dysponujemy wysokogatunkowymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi firmy Karcher i specjalistycznymi płynami myjącymi o przyjemnym zapachu. Gwarantujemy dojazd do Klienta i kompletną analizę mytych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez ogromną liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Bielany

Strona używa cookies
Ok