Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Tradycyjne metody depilacji

Współcześnie nie tylko przedstawicielki płci pięknej fantazjują o tym, żeby posiadać piękne, sprężyste i nieskazitelnie zgrabne ciało. Często zapomina się o tym, że wiele zewnętrznych marek dostarcza kosmetyki dla mężczyzn, przykładowo cienie do powiek, szminki bądź podkłady. Panowie mają możliwość selekcjonować spośród sporej ilości przyrządów stosowanych do wydobywania swojej urody. A co dzieje się w sprawie depilacji? Dżentelmeni, którzy wykonują charakterystyczne sporty, a raczej muszą narzucać na siebie rozpoznawalne stroje (przykładowo podczas zawodów kolarskich albo podczas zawodów pływackich), są zmuszeni do depilowania określonych partii ciała. Kolarze muszą obligatoryjnie golić całe kończyny, zaś pływacy – głowę oraz tors. Z jakich metod mają sposobność korzystać? Niewątpliwie z wszelkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Konkretne części ciała powinni golić za pomocą jednorazowych maszynek, gorącego wosku oraz specjalistycznych żeli. Wiąże się to za każdym razem z konkretnymi trudnościami. Przede wszystkim z utratą sporej ilości czasu i systematycznym powtarzaniem opisanej procedury. Czy działają inne środki na pozbycie się zbędnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety regularnie korzystają z zabiegów depilacji laserowej, bo ma ona niezwykle wiele mocnych stron. Po pierwsze – po paru zabiegach nie musimy już absolutnie niepokoić się zbędnym owłosieniem (depilacja laserowa uszkadza je do końca życia). Po drugie – kuracja jest całkowicie bezpieczny oraz niebolesny. Po trzecie – w ogóle nie trzeba na niego tracić góry pieniędzy (wystarczy ledwo kilka spotkań). Oraz ostatnie – przypuszczalnie najważniejsze – koniec z częstą depilacją. Z jakiego powodu wtedy właściwie nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni? Dosyć dużo z nich jest zaabsorbowanych wieściami w kwestii mody oraz urody. Kupują nie wyłącznie sztampowe kosmetyki do pielęgnacji cery, ale też bardziej finezyjne „specjały”. Laserem mamy szansę nie tylko zwalczać zbędne włoski, ale także usuwać nadmierne produkowanie potu. Faceci mają sposobność więc pozbyć się włosków na pośladkach, wrastających włosów w obszarach miłosnych (z jakimi często mają problem przedstawicielki płci pięknej) lub szpetnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy utyskują na bujne owłosienie na plecach, również prosto oraz owocnie mają opcję się go pozbyć.

Czego nie robić przed depilacją laserową?

Na wstępie należy koniecznie zetknąć się ze specjalistą (kosmetologiem), który obejrzy wygląd naszej skóry, nakreśli jej typ i wykluczy przeciwwskazania. Następnie odbierzemy dosyć rozległą listę odnoszącą się do tego, czego nie powinno się robić przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasu. Powszechne zasady są następujące:

Przed którymkolwiek spotkaniem musimy głęboko zdezynfekować skórę. W żadnym przypadku nie możemy nakładać na nią żadnych kosmetyków, kremów brązujących i przeróżnych kosmetyków. Skóra naturalnie musi być ogolona, z wykluczeniem niedużego obszaru. Kosmetolog przyłoży w to miejsce nadzwyczajne urządzenie stosowane do analizowania parametrów włosów. Skóra nie może być zaczerwieniona lub przesuszona. Na kilka tygodni przed wizytą nie można stosować mechanicznych dróg zwalczania owłosienia, przykładowo wosku lub maszynek elektrycznych.

O kolejnych poleceniach przed wizytą niewątpliwie poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest wyjątkowa, ma szczególne potrzeby i musimy dopasowywać odmienną pielęgnację. Z tego powodu trzeba dobrać cechy lasera, ażeby absolutnie nie było mocnych dotkliwych rezultatów, przykładowo oparzeń. Realizuje się to za sprawą urządzenia Skintel. Odczytuje ono zakres aktywnej melaniny w naskórku i na niniejszej podstawie określa moc lasera. W czasie epilacji mamy możliwość się poczuć komfortowo, gdyż absolutnie nie ma żadnego ryzyka, iż powstaną brzydkie blizny bądź inne defekty.

Jest możliwość zrealizować zabieg depilacji laserowej na opalonej skórze

Wszystko jest uwarunkowane tym, z jakiego naprawdę urządzenia będzie korzystał konkretny kosmetolog. Depilacja ciemnej skóry jest możliwa od jakiegoś czasu dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest dobierana odrębnie, a do skóry w pierwszej kolejności przymierza się głowicę badającą. Zagrożenie oparzeń bez wątpienia właściwie nie istnieje. Jest możliwość zatem umówić się na zabieg do kosmetologa w każdym czasie. Brązowa skóra jest problemem w przypadku pozostałych narzędzi, jakie nie są tak skuteczne oraz korzystają z przestarzałej metody usuwania zbędnego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest zdecydowanie świetnym planem dla wszystkich panów, którzy planują uwolnić się od nadmiernego owłosienia z okolic pleców lub okolic zgięcia pleców. Współcześnie bierze się pod uwagę bowiem komfort działania. Skoro cokolwiek nam dokucza, natomiast zredukowanie „owego czegoś” wcale nie ma żadnych szkodliwych efektów zdrowotnych, wolno się na to bez problemu zdecydować. Jeżeli chcesz poczytać o wiele więcej o tym zabiegu, kliknij w ten link – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok