Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Maszynki oraz balsamy do golenia, kosmetyki opóźniające wzrastanie włosków, depilacja IPL – to chyba najpowszechniejsze zabiegi usuwania zbędnego owłosienia. Czy są one wydajne? Bez wątpienia zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, lecz po tymże czasie operację dobrze jest powtórzyć. I to istotnie jest fundamentalny motyw wynalezienia depilacji laserowej – zatem zabiegu usunięcia owłosienia już na zawsze. Nie jest to koncept nowy, bowiem w ostatnim czasie wiele osób umawiało się na terapię z wykorzystaniem Light Sheer Duet. Teraz najnowszym oraz najlepszym laserem jest Palomar Vectus, który dużo szybciej usuwa włosy nawet z obszernych partii ciała. Wynalazcy, którzy stworzyli, a następnie wprowadzili do obiegu oba lasery medyczne, za drugim razem zamontowali bardziej homogeniczną wiązkę świetlną. Takie rozstrzygnięcie umożliwiło zwiększenie efektywności zabiegu, zmniejszenie czasu jego wykonywania oraz pozbycie się tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest wygodnym zabiegiem oraz mamy szansę ją z całą pewnością stosować do okolic intymnych, skóry niezmiernie podatnej na uczulenia lub oliwkowej. Mogą po niego sięgnąć osoby, które posiadają niejednolity kolor skóry, reagują bardzo źle na balsamy do depilacji albo posiadają słabe naczynka krwionośne. Palomar Vectus to leczniczy laser diodowy, który otrzymał bardzo dużo świetnych nagród. Co ważne, nie przynosi jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciętnie trzeba od 3 do 5 sesji, aby ostatecznie usunąć wszelkie włosy. Jeśli wybierzemy kilka partii, m in. plecy oraz stopy za jednym razem, wtedy kosmetyczka potrafi to przeprowadzić w trakcie jednej wizyty. W sumie liczba zabiegów jest uzależniona od typu owłosienia oraz momentu, na którym znajduje się włos. Pierwszy zabieg zwalcza włoski dobrze rozpoznawalne, najmocniejsze, które są w ostatniej fazie wzrostu. Ogólnie rzecz ujmując nie wszystkie zwyczajnie wzrastają jednocześnie, dlatego laser niszczy szacunkowo 30 % owłosienia po pierwszej sesji.

Czy depilacja laserowa rzeczywiście gwarantuje znakomite efekty?

Na pewno są one o wiele atrakcyjniejsze niż w przypadku depilacji pozostałymi technikami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, natomiast w czasie życia potrafią uwidocznić się jedynie jednostkowe włoski (przykładowo w wyniku zaburzeń hormonalnych). Klientki, jakie zdecydowały się na owy zabieg oraz wydają swoje wypowiedzi na blogach w 99% są usatysfakcjonowane z rezultatów. W szczególności, iż jest to idealna technologia na wrastające włosy. A dokładniej? Poważnym skutkiem nieuważnych depilacji albo zwyczajnie skłonności są małe ranki na skórze, zaczerwienione grudki lub krosteczki. Mogą także uwidocznić się stany zapalne, a wtedy wizytacja u specjalisty jest niekiedy nieunikniona. Włoski nie mogą wybić się przez skórę oraz pozostają w niej. W zagłębieniu przy włosie zaczyna gromadzić się ropa, natomiast potem tworzą się blizny. Depilacja laserowa jest dobrą możliwością, aby poradzić sobie z takim kłopotem.

Przed pierwszą wizytą kosmetyczka przystawia do skóry czujnik SkinTel. Jego zadaniem jest przygotowanie analizy włosów oraz przystosowanie intensywności wiązki świetlnej. Lasery starszej generacji w zasadzie nie posiadają takiej możliwości, dlatego przed wizytą dobrze jest zweryfikować, jakim sprzętem dysponuje znaleziony salon. Nowoczesny czytnik monitoruje wiele paramentów jednocześnie, m.in. kolor oraz zwartość włosków. Nie musimy się denerwować, iż urządzenie będzie powodowało ból albo pojawia się poparzenia.

Zalety depilacji laserowej

Jako najistotniejszy walor trzeba uznać zaoszczędzony czas, gdyż nie trzeba już więcej golić skóry po depilacji laserowej. Wystarczy dbać o higienę osobistą w taki sposób, jak wykonywaliśmy to do tej pory. Nie trzeba także nabywać kolejnych golarek, inwestować w kosztowne urządzenia domowe, męczyć się z rozgrzewaniem wosku oraz dyskomfortem. Klientki wolą epilację ze względów czysto użytecznych. Są w stanie zwyczajnie powędrować na plażę w stroju kąpielowym, ogólnie rzecz ujmując nie muszą wstydzić się rzadkich stojących włosków ani krostek. Możemy cieszyć się aksamitną skórą! Dużym pozytywem dla Pań depilujących okolice intymne jest szansa znieczulenia tego bardzo delikatnego miejsca. Chłodzący żel ogranicza moc odczuwania kolejnych impulsów dostarczanych przez laser. Do kolejnych plusów możemy zaliczyć brak komplikacji po sesji (trzeba jednak zaznajomić się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zazwyczaj niezwykle kosztowne, więc warto przeszukać lokalne oferty oraz sprawdzić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził rabatów.

Ciekawostki

W czasie trzeciej wizyty laserem leczniczym Palomar Vectus mamy szansę uwolnić się od prawie 90% włosów

Przy pomocy Palomar Vectus mamy szansę usuwać włoski choćby na bardzo opalonej skórze

W 1997 roku został opracowany laser aleksandrytowy, za pomocą którego można było ograniczać zbyteczne owłosienie

Możemy wyszczególnić cztery rodzaje laserów, wykorzystywanych obecnie na potrzeby depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny oraz neodymowo yagowy.

Jeśli wzbudziła Twoją ciekawość depilacja laserowa, najedź w link i sprawdź najczęstsze pytania.

depilacja Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok