Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Noc staje się coraz krótsza i niedługo wzejdą pierwsze żonkile. Jest to także właściwy czas na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, dlatego jest to najodpowiedniejszy czas na depilację laserową.

Przygotowanie do zabiegu

Do depilacji powinno się właściwie przygotować. Jakiś czas przed wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać depilacji depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. W tym okresie można sobie pozwolić tylko na używanie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opalenizna od listopada do kwietnia nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Koniecznie trzeba też wstrzymać się od używania balsamów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Przez to zabieg jest bardziej efektywny i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy kolejnymi zabiegami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. Od typu skóry zależy potrzebna liczba zabiegów, najczęściej są to trzy sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są polecane. Przez jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten upiększający wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta posiada sporo plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik melaniny w skórze, który pozwala bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja pach to zaledwie kilka chwil.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zadbać o stan naszej skóry i przygotować się na letni czas. Warto pomyśleć o właściwym nawilżeniu, gdyż morzy oraz suche, ciepłe pomieszczenia negatywnie wpływają na stan naszej skóry. Wiosna, to także doskonały czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten pozwala na zawsze usunąć włoski i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Decydując się na taki zabieg, należy wybrać gabinet z najlepszym laserem oraz właściwie przeszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Spora zaletą są też dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy usuwać włosków mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie w tym okresie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok