Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od ponad 10 lat organizuję takie imprezy jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem moi goście chętnie bawią się przy serwowanych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnastka to niezwykła okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam plan imprezy, dobierając muzykę do jego potrzeb. Tuż przed imprezą dostarczam zabawne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb oferuję konkurencyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna wzruszeń i pozytywnych emocji. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najwyższym poziomie. Zajmę się opracowaniem oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy biznesowe.

Organizacja imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Umiejętności konferansjerskie i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w liceum. Od tamtego czasu ubyło już wiele lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ na wesela – wejdź na moją stronę internetową po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok