Wynajem czy zakup ekranu LED?

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Wyświetlacze diodowe od jakiegoś czasu są niezmiennym elementem wielkomiejskiej struktury. Miejsca, w których są postawione, nabierają zdecydowanie nowego charakteru. Są częściej oglądane, natomiast treści promocyjne szybciej są rejestrowane przez ewentualnych Klientów. Technika LED nie ulega wątpliwości posiada mnóstwo walorów, lecz absolutnie nie należy do najtańszych. Czynniki pogodowe nie wywierają wpływu w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na sposób przedstawiania przez niego spotów. Niektóre są naprawdę jasne, że można się im przyglądać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Także światło w ogóle nie stanowi większego dylematu – obrazy są perfekcyjnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED świetnie funkcjonują podczas zawiei, gradu lub nawałnicy. Do dzisiaj są używane jako priorytetowy środek do dostarczania wielorakich informacji, przykładowo reklam, kursów walut lub wyników sportowych. Jako nowatorskie narzędzie marketingowe telebimy stały się praktycznie konieczne.

Jaki wybrać telebim?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to kwestia niewątpliwa. Aby podnieść sprzedaż, przykładowo rozszerzyć grono stabilnych Konsumentów i zaciekawić kolejnych, musimy bezwzględnie wybrać metodę promocji. Marki, jakie są w stanie przekazać więcej pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na wysokich ekranach LED albo rekomendować własne artykuły w TV. W jaki sposób naprawdę wygląda sytuacja z ekranami LED? Czy wynajem ekranów stał się naprawdę taki dogodny? W jaki sposób ma się kwestia z ekranami ledowymi od strony technicznej? Co zrobić, ażeby po dłuższym okresie (m in. po paru latach) wyświetlał treści jak nowy? Wcale nie ma możliwości w kilku słowach odpowiedzieć na wszelakie pytania, bo niektóre sprawy wiedzą tylko osoby dokładnie znające branżę.

Przygotowując zakup albo podnajem telebimów, musimy spojrzeć na kilka kluczowych spraw, które mają duży wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. Absolutnie nie chodzi jedynie o cenę i jakość, na które na początku zwracają uwagę kupujący.

Klasa diod, z których został stworzony ekran LED

Ów element przesądza o żywotności telebimu, jego czystości i… wartości. Ekrany LED nadzwyczaj tanie są zawsze zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają wyraźnie małą wyrazistość oraz są w stanie przynosić mnóstwo dylematów w trakcie konserwacji. Prócz tego wielokrotnie można dostrzec nierówny koloryt wyświetlacza, które są zwyczajnie dysproporcją temperatur, która występuje w diodach o wielorakich kolorach. Dużo bardziej korzystny jest wynajem ekranów LED, które są przygotowywane w Tajwanie. Krótko mówiąc nie łudźmy się jednak – najsolidniejsze ekrany LED są tworzone w USA i Japonii.

System nakładania indywidualnych diod

Ważne jest jeszcze to, czy są nakładane manualnie czy mechanicznie. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy mieć na względzie to, że jednostkowe diody mogą się „przepalić” oraz będą przygasać. W rezultacie na ekranie będą zauważalne czarne momenty, zaś odbudowa też nie należy do najłatwiejszych. Diody mocowane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie zrobią nam takich kłopotów.

Jasność telebimu

W zasadzie nie może być uzależniona od czynników klimatycznych, przykładowo gorącego powietrza bądź nasłonecznienia. Jasność na poziomie 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, żeby móc pokazywać reklamy w dowolnych warunkach, choćby w trakcie gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie

Powinniśmy bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, z wykorzystaniem którego będziemy mieli możliwość nanosić poprawki na telebimie, a dokładniej wyświetlać następne treści promocyjne, umieszczać je w konkretnej sekwencji itp. Doskonale by było, jeśliby ekranem LED można było zarządzać na odległość (a więc przez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest bez wątpienia Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy możliwość w trakcie jego stosowania wykonywać doprawdy rozbudowane zestawienia materiałów promocyjnych, a to zarówno dla firmy wynajmującej telebim, jak i dla oferenta, jest niesłychanie istotne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Wszystko zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz jakości. Jeżeli zainwestujemy w chiński telebim, wtedy z pewnością powinniśmy mieć na względzie to, że będzie wymagać dużej liczby renowacji, a w dalszej kolejności – dużych kosztów. Ekran LED ma wyjątkową przewagę nad pozostałymi wewnętrznymi nośnikami promocji, przykładowo billboardami. Inna jest zwyczajnie dostrzegalność obrazu. Kupujący ogromnie kierują uwagę na dynamiczne treści promocyjne, które zajmują analogicznie jak filmiki w kinie. Dla wybranych osób cena wynajęcia telebimu na pewno jest opłatą zaporową, natomiast na montaż należy mieć specjalne zezwolenie (absolutnie nie można umieścić przedstawionego ogromnego obiektu „obojętnie gdzie”). Warto mieć na uwadze, iż ekrany LED w ogóle nie mogą być instalowane wertykalnie do ulicy, ponieważ rażą wzrok kierowców – są więc rozpatrywane trochę jak niebezpieczeństwo. Trzeba jednak pozyskać lub pożyczyć właściwej jakości telebim, bowiem Kontrahenci w owym przypadku dużo lepiej zauważają treści promocyjne. A przedsiębiorstwa chętniej płacą za emisję treści, gdyż przedkłada się to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany opisaną metodą promocji, kliknij w odnośnik znajdujący się tutaj – Ekrany LED

Strona używa cookies
Ok