Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dzisiaj każda masowa impreza musi mieć właściwą oprawę wizyjną i akustyczną. Tam, w których priorytetowe są: obraz, dźwięk i światło, bezsprzecznie trzeba zamontować funkcjonalne – oraz niewątpliwie wytrzymałe – wyposażenie transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest gałęzią niesamowicie wymagającą, bo każdy jeden występ czy przedsięwzięcie sportowe powinno koniecznie spełnić oczekiwania większości zainteresowanych. Za każdym razem oczekują oni co rusz na dobre widowisko bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to dziś niezwykle nowoczesne oraz niezawodne urządzenia, dzięki którym mamy możliwość podczas imprezy grupowej wyświetlać różnorakie materiały, przykładowo materiały promocyjne ofiarodawców. Tego pokroju ekrany ledowe wykorzystuje się jako scenerię spotkań komercyjnych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, konsultacjach i galach. Niezwykle często możemy je zobaczyć w domach handlowych, w galeriach sztuki i pomieszczeniach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję główną (właśnie jak na występach zespołów muzycznych) bądź jako drugi plan (np. w przypadku meczy koszykówki). Odmiennym zwyczajem na użytkowanie telebimów jest rozlokowanie ich w strefie publicznej do emitowania materiałów promocyjnych czy innych wiadomości, np. warunków pogodowych.

Trzeba jasno powiedzieć, iż nie trzeba inwestować odłożonych środków pieniężnych w tak drogi „dobytek marketingowy”. Coraz częściej nawet potężne firmy korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – zwykle w pakiecie – nabywają załogę techniczną, np. do przymocowania wszystkich podzespołów przed uroczystością bądź jego schowanie i przetransportowanie niezwłocznie po nim. Za sprawą mobilnej budowy monitory mamy szansę w bezproblemowy sposób przetransportować w takie miejsca, w których są aktualnie nieodzowne. Większość firm, które co najmniej kilka lat zajmują się montażem i naprawą ekranów LED, potrafią wykonać tę czynność w nieomalże godzinę. Mamy szansę jeszcze łatwo ustawić kąt pochylenia ekranu, jak również operować nim wokoło własnej podstawy.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bowiem takim wyrażeniem nierzadko w sieci prezentuje się wyświetlacze, które oferują różne firmy – doskonale spełnią oczekiwania na sympozjach. Częstokroć transmisja nie może trafić do wszystkich widzów (nierealne jest zebranie ich w jakimś konkretnym miejscu), a wyświetlacze ledowe sprawnie niwelują wymieniony problem. Ponadto wszyscy odbiorcy mogą rzeczywiście uczestniczyć w konwersacji, zatem na żywo stawiać pytania.

Koncerty oraz biesiady na otwartej przestrzeni, przykładowo występy kabaretów, to dodatkowe imprezy, na jakich muszą być ustawione wyświetlacze ledowe. Komunikat powinien „dojść” do sporej ilości uczestników oraz w zasadzie nie musi być skoncentrowany w jednym obszarze. Wielekroć oprócz jednego kluczowego telebimu osadza się kilka innych w rozmaitych obszarach miasta, które przykuwają dodatkowych obserwatorów. Często takim właśnie wydarzeniem będzie wieczorne wystąpienia licznych kabaretów, natomiast częstokroć występ znanego zespołu. W pierwszej sytuacji owszem powinny wystarczyć dwa lub trzy telebimy, na jakich będą skupiać się widzowie z najdalszych miejsc. W drugim przypadku wskazana jest fachowa scenografia, która polega na zainstalowaniu najdoskonalszej klasy sprzętu akustycznego, podświetlenia, efektów widowiskowych (m. in. laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Telebimy są dobrym pomysłem nie tylko na wielkie widowiska, jakie przykuwają setki albo tysiące uczestników. Widzi się je każdego dnia, np. w cukierniach lub ogródkach piwnych. Te osoby, które z dowolnego względu w sumie nie mają szansy znaleźć się w nowym miasteczku na fajnym widowisku sportowym, mają możliwość spokojnie ulokować się w tzw. „strefie kibica” oraz śledzić relację z pojedynku drogiej drużyny. Obserwatorzy mogą więc liczyć na najznakomitszą rozdzielczość emitowanego obrazu i ogromne emocje. Naturalnie firmy, które wynajmują takie telebimy, oferują również krytą estradę, stoły w formie długich ław, przystawki i dania główne i multum dodatkowych atrakcji.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

Jeżeli planujemy nabyć telebim, to należność będzie chwiać się orientacyjnie od kilkunastu tysięcy do 70 tys. złotych. Znakomitej klasy, ogromne telebimy będą osiągać cenę od około 45.000 zł w górę. Z pewnością dużo bardziej opłaca się wypożyczyć telebim (w szczególności, jeżeli widowisko będzie posiadało charakter jednorazowy). Od razu po napisaniu w wyszukiwarkę, np. wyrazów „telebim wynajem”, mamy możliwość spostrzec, iż ceny najmu telebimu sportowego zaczynają się już od 100 zł za dzień. Wszystko właściwie jest zależne od konkretnej propozycji (oraz liczby pożyczonych ekranów LED), a także zakresu aktywności wskazanej firmy.

Jeśli przyciągnął Cię niniejszy materiał i planujesz wiedzieć dużo więcej o oprawie audio-wizualnej na najprzeróżniejsze widowiska, kliknij w ten link – Telebim do wynajęcia – a prawdopodobnie odkryjesz to, czego dokładnie poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok