Popularność ekranów LED wynika z nowoczesnych form reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w marketingu spowodowały, że wielkoformatowe ekrany LED określane są liderem w technologii wizyjnej na całym świecie. Już dziś rozrywce na wysokim poziomie towarzyszą nowoczesne ekrany LED, wyposażone w wydajne diody świecące milionem żywych kolorów. Żadna impreza masowa nie obejdzie się ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w najwyższej, możliwej jakości. Nasza firma może zaoferować zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w atrakcyjnej cenie i testowanej przez specjalistów trwałości.

Ekrany LED to urządzenia audio-wizualne , które dostępne są w różnych konfiguracjach. W zależności od wymagań mogą być zainstalowane na stałe, lub jednorazowo, w każdym miejscu i czasie. Każdy ekran diodowy złożony jest z poszczególnych elementów, które łączone razem tworzą jednolity wyświetlacz diodowy RGB, lub SMD. W związku z zastosowaniem technologii LED, wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości, wyraźnie widoczny w nocy, jak i w dzień. Produkowane przez nas ekrany LED są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, na negatywny wpływ jasnego światła, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED cechują się wyższym wskaźnikiem luminancji, który mieści się w granicach od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Wynika to z faktu oddziaływania na powierzchnię wyświetlacza promieni słonecznych, które mogą wpłynąć na zły odbiór wyświetlanej zawartości. Właściwość parametru luminancji dla wewnętrznych ekranów LED jest znacznie mniejsza i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to doskonałe urządzenie na imprezy masowe. Idealnie sprawdzają się także w roli nośnika reklamy. Instalowane przy ruchliwych ulicach gwarantują wzrost popularności reklamowanych na nich produktów. Nasza firma, jako producent ekranów LED, korzysta jedynie z zaufanych i solidnych części, dzięki którym nasze ekrany uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – ekrany LED.

Strona używa cookies
Ok