Własną fryzurę ślubną będziesz wspominać przez długi czas, zatem powinna być ona naprawdę unikalna. Możesz poprosić swojego fryzjera o stylowe ułożenie, pasujące do kształtu Twojej twarzy, lub też zdecydować się na stale modne loczki przypięte ładną klamerką z różnokolorową ozdobą. Najbardziej kluczowe jest, aby Twoja fryzura na wesele była komfortowa i komponowała się z równie cudowną suknią ślubną. Jeżeli posiadasz włosy o znacznej długości, uwolnij swoją wyobraźnię – masz możliwość przygotowania atrakcyjnej plecionki, szykownego warkocza wokół głowy, promiennych fal oraz niezwykle popularnej w tym roku asymetrycznej fryzury. Przy włosach o średniej długości również masz możliwość poszaleć mimo tego że wachlarz opcji jest bardziej zawężony. Tutaj doskonale sprawdzą się urocze koki, czy delikatne upięcia przystrojone małymi błyskotkami. Elementy dekoracyjne najbardziej efektywnie wyglądają jednak na krótko ściętych włosach. Nie jesteś w stanie utworzyć z nich żadnej trudnej fryzury, z kolei śmiało możesz dodawać uwypuklające Twoją urodę akcesoria.

Misję w celu znalezienia wymarzonej fryzury ślubnej zacznij z właściwym wyprzedzeniem. Przeglądaj katalogi fryzjerskie, oraz strony www, na których zdobędziesz bardzo dużo inspiracji. Zasugerujemy Ci co jest na topie w tym roku. Pokażemy też jak zbudować pełen uroku kwiatowy wianek dla Panny Młodej – prawdziwy przebój w salonach fryzur ślubnych. Odkryjesz swój fason i zauroczysz swojego Narzeczonego szykowną fryzurą ślubną. Nie będzie mógł się doczekać, aż przyrzeknie swoją miłość tak pięknej partnerce.

Tradycyjny kok dla Panny Młodej

Nieprzerwanie w modzie ślubnej królują koki i górne upięcia włosów. Prezentują się elegancko na każdej głowie. Dlaczego przyszłe Małżonki dobierają taki rodzaj fryzury ślubnej? Prosto uzasadnić ten fenomen – upięcie włosów na górze jest bardzo praktyczne i podkreśla subtelny wizerunek kobiety przyodzianej elegancką suknię ślubną. Kok to wszechstronna fryzura ślubna, korespondująca z każdym typem twarzy. Upięcie włosów o długiej i średniej długości za każdym razem wygląda ciekawie. Jakie spięcie mamy okazję Tobie zarekomendować? Bardzo dobrze prezentują się włosy zapięte na górze z efektem loczków. Ozdobą do takiej fryzury mogą być połyskujące kolczyki i makijaż z rodzaju kocie oko. Następną propozycją jest luźne upięcie na środku głowy z dodanymi perłami. Perły wspaniale wypełniają każdą fryzurę weselną. Innym pomysłem jest fryzura ala Audrey Hepburn. Ta urodziwa aktorka umiała uwodzić panów. Tutaj znakomicie sprawdzi się kombinacja ponadczasowej fryzury ślubnej z niewielkim wianuszkiem w białym kolorze. Przejdźmy teraz do warkoczy i włosów rozpuszczonych.

Długie włosy i fryzura na ślub

Już same rozpuszczone i zdrowo wyglądające długie włosy prezentują się dobrze w połączeniu z ażurową suknią weselną. Jeśli marzysz o subtelnym dodatku, wybierz klamerkę lub też wsuwkę z delikatnym kwiatowym wzorem. Masz możliwość zapiąć włosy z boku, lub upiąć je na czubku. Z długimi włosami posiadasz multum możliwości. Najciekawszą z nich jest przypuszczalnie warkocz, który jest nie tylko użyteczny ( to faktycznie wygodna alternatywa na którą decyduje się co raz więcej Panien Młodych), ale również nadzwyczaj estetyczny. Możesz poprosić swojego fryzjera o przygotowanie klasycznego warkocza francuskiego, oraz nowoczesnej plecionki dookoła głowy. Mówiąc o plecionkach, przejdźmy nareszcie do weselnego wianka z kwiatów.

Wianek z kwiatów dla Panny Młodej

Krótkie, średnie czy długie włosy – wianek pasuje do nich wszystkich. To wspaniałe rozwiązanie dla pań, które preferują urokliwy wygląd i atrakcyjne dekoracje. W tym sezonie najmodniejsze są wianki ślubne z prawdziwych kwiatków, które masz możliwość przygotować przy użyciu własnych rąk. Praca nad indywidualnym wiankiem zajmie Ci trochę czasu, jednak będziesz miała co wspominać już po ślubie. Wianek na głowie Kobiety uwypukla młodzieńczy wizerunek i prezentuje się w miarę powabnie. Najpierw dopasuj kwiaty – mogą być te które najbardziej lubisz, drobne, jak i większych rozmiarów rośliny. Do przygotowania wianuszka potrzebujesz także dwóch drucików (mniejszy i większy), nożyczek, taśmy obustronnej, tektury, tasiemki i pistoletu na gorący klej. Z większego druciku wytwarzamy pierścień i na jednym z końców zostawiamy coś w typie oczka, żeby po wszystkim móc je ze sobą powiązać (nie zapomnij, żeby odpowiednio wymierzyć obwód głowy). Przyklejamy do niego tekturę o szerokości ok 1 cm i zakrywamy ją dekoracyjną wstążką. Następnie pora na prawdziwą frajdę. Przyklej kwiaty w własnej konfiguracji. Spleć końcówki drucików i odczekaj chwilę aż klej zastygnie. Prawda, że pięknie?

Każda Przyszła Mężatka marzy o cudownej fryzurze ślubnej. Wyobraź sobie tą chwilę, gdy idziesz główną nawą kościoła i oczy zgromadzonych gości koncentrują się na Tobie. Pan Młody delikatnie uśmiech się z podziwu dostrzegając jak kroczysz ku niemu. Ten moment zdarza się tylko raz na całe życie, więc dobrze jest zatroszczyć się o szykowną fryzurę.

W naszym salonie fryzur ślubnych obejrzysz bardzo dużo inspiracji na imponującą ślubną fryzurę. Umów się na wizytę i wskaż nam, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia. Pracujący u nas profesjonalni fryzjerzy dokładnie dostosują fryzurę do Twoich wymagań. Pamiętaj o wcześniejszych zapisach. Przejdź na naszą stronę i zobacz całkowitą ofertę fryzur ślubnych: Salon fryzjerski Toruń

Strona używa cookies
Ok