Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

Kiedy wesele organizujemy sami…

Już niebawem ten ważny dzień, zaś Ty wcale nie wiesz jak to wszystko zaplanować? Zawsze przed związkami, które zamierzają wziąć ślub, uwidaczniają się dwie drogi: albo we własnym zakresie zorganizują cały ślub oraz imprezę weselną, albo powierzą dopełnienie takiego zadania profesjonalistom – zatem kreatorom ślubów. Jeśli chodzi o samodzielne przygotowanie wesela, to nieodzowny jest właściwy dystans do całej sprawy, dylematów oraz innych przeszkód, jakie będą tworzyły się niespodziewanie. Musisz zatem wykonywać wszelkie czynności podług odwiecznej sentencji „zrób dzisiaj to, co masz zrobić jutro”. Im szybciej zaczniesz obmyślanie wszystkich szczegółów, które mają pojawić się na ceremonii ślubu oraz weselu, tym mniej w rezultacie będziesz się denerwować. Zwłaszcza tym, iż w ostatniej chwili na pewno coś wyjdzie źle – skonstruowany przez teściową ogromny tort wypadnie na podłogę, zagubią się się obrączki albo któryś z uczestników imprezy w ogóle nie będzie miał gdzie nocować. By zdążyć z planowaniem wszystkiego na czas, musisz koniecznie przemyśleć kilka kwestii. Przydałby się program przygotowań, bo wówczas w dowolnej chwili będziesz posiadać swobodę do niego „rzucić okiem” i ocenić, czy wszystkie kroki zostały już zrobione.

Jeżeli jesteś niezdecydowany, jaką ofertę wybrać, przykładowo który DJ na wesele będzie najlepszy, to wykonaj tyle telefonów, ile maksymalnie będzie potrzeba. Wcale nie obawiaj się zwracać z pytaniami, słać wiadomości e-mail oraz uzupełniać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Dopiero wtedy wykonawca może dopasować usługi do Twoich wymagań. Nie akceptuj od razu pierwszej propozycji, dlatego, że po pewnym czasie może wyjść to, iż inny wykonawca ma coś o niebo fajniejszego do zaproponowania. Jeżeli chodzi o DJ-a przyrównaj ze sobą wszelkie możliwości i po prostu nie załamuj się tym, iż może bynajmniej nie być w nich tego, do czego zmierzasz. Często zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni artyści są w stanie urzeczywistnić Twoje wymagania oraz kierować się wskazówkami, które dostaną, przykładowo jeśli chodzi o melodię na potrzeby pierwszego tańca. Możesz także rozmawiać ze znajomymi, jacy wcześniej sami urządzali omawianą uroczystość. Nierzadko oni będą mieli namiary na doświadczonego DJ-a.

Musisz koniecznie również zbudować bardzo dokładny rozkład ślubu oraz przyjęcia weselnego w taki sposób, aby żadnego drobiazgu nie zlekceważyć. Możesz to zrobić w standardowym kalendarzu bądź przy pomocy tablicy powieszonej na ścianie, na której będą umieszczone wszystkie bieżące sprawy. Podczas ślubu oraz weseliska możesz poprosić świadków, aby rzetelnie nadzorowali, żeby specjalne ciekawostki występowały zgodnie z harmonogramem. Kiedy zapadła decyzja, by zaprosić DJ-a, który za jednym razem ma zdolności wodzireja, to możesz jeszcze jemu określić oddzielne zadania.

A jeśli chcemy, aby ktoś zrobił wszystko za nas?

Jeżeli zupełnie nie jesteś w stanie rozplanować ślubu i uczty weselnej osobiście, jest to głównie dla Ciebie zbyt poważne wyzwanie, to możesz wynająć doradcę ślubnego (który będzie kierował technicznymi sprawami) oraz konferansjera z doświadczeniem. Ekspert ślubny zaaranżuje salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze ozdoby do Kościoła i multum innych „szczegółów”. DJ na wesele będzie sterował wspaniałą muzyką oraz zabawami dla zaproszonych osób. Właśnie on będzie oznaczał długość pojedynczych zdarzeń,

dopingował przybyłych do tańca, miał zbawienny wpływ na atmosferę oraz dawkę ciężkiego dymu w trakcie pierwszego tańca. Celem konsultanta ślubnego jest optymalne odciążenie Młodej Pary w czasie przygotowań do ceremonii ślubnej, natomiast DJ jest i wypełnia swoje zadania już na przyjęciu weselnym (a więc w miejscu, w którym specjalisty od ślubów już nie ma).

Tutaj możesz obejrzeć film z wesela, na którym wystąpił znany DJ

DJ-konferansjer być może wcale nie jest niezbędny w Kościele wtedy, gdy odgrywany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiego fachowca jednakże żadna impreza nie będzie posiadało tak niesamowitej atmosfery, należytej porcji dowcipu oraz rozrywek, na jakie czekają osoby zaproszone. Zanim dobierzesz interesujący repertuar na swoje wesele, przemyśl sobie dokładnie jedną rzecz:planujesz urzeczywistnić osobiste oczekiwania czy uczestników imprezy? Niewłaściwie dopasowana melodia może skutecznie zniszczyć każde przyjęcie weselne. Goście w owej sytuacji najzwyczajniej w świecie tkwią przy pachnących potrawach, konsumują to, co jest na nim umieszczone i gawędzą ze sobą. Większość utworów powinna być niewątpliwie taka, jaka Tobie się spodoba. Należałoby jednakże ułożyć kilka piosenek, podczas których mają szansę ucztować najmłodsi i najstarsi reprezentanci rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na przyjęciu weselnym bardzo istotny, dlatego zatwierdź łącznie z DJ-em, jaki kawałek ma być odegrany oraz w jakim tonie. Obecnie niezwykle poszukiwany stał się ciężki dym, przy użyciu którego nowożeńcy prezentują się jakby unosili się w obłokach. Obsługę przedstawionego akcesorium lepiej pozostawić specjalistom, gdyż oni dokładnie wiedzą, kiedy sprzęt ma rozpocząć produkcję „obłoków” i jakiego typu substancja musi się w nim znaleźć. Może to zrealizować naturalnie słynny DJ na weselu, jaki ma przedstawiony sprzęt i może go użyć.

Jeżeli pasjonuje Cię tematyka weselna, a precyzyjniej sceneria muzyczna, jaka powinna się na nim znaleźć, kliknij w odsyłacz obok – DJ na wesele

Strona używa cookies
Ok