W dobie profesjonalnych usług bardzo ważne jest zabezpieczenie towarów. Bez względu na rodzaj przewozu każdy dostawca chce zapewnić swoim produktom najwyższą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które chronią towar przed zniszczeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, wytwarzane są z najdokładniejszą starannością. Są wytrzymałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i odporne na rozdarcia. Najczęściej tworzone są także z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, proponujemy naszym Klientom konkretne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Codziennie współpracujemy z różnymi Klientami. Rozumiejąc ich potrzeby wiemy jakie są ich potrzeby co do właściwości artykułów do pakowania. Precyzyjnie dostosowujemy produkty do Państwa wymogów. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zjawisko kondensacji jest bardzo często najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy dużych zakładów. W zależności od świeżości towaru, zbyt duże zawilgocenie jest w stanie prowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez nas siatka do owijania palet to materiał który redukuje do zera zjawisko kondensacji, powstałe w wyniku różnicy temperatur. Ta siatka gwarantuje maksymalną wentylację ładunku i może być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia, lub też ochrony takich artykułów jak mleko, owoce, warzywa, czy drewno, które wymagają wysokiego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Zapewniamy duży wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo wysoce praktycznym produktem.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Nieskomplikowane pakowania towarów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety perfekcyjnie nadają się do ochrony ładunku podczas dalekiego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na zmieniające się warunki pogodowe. Produkujemy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. Podczas zgrzewania doskonale dopasowują się do rozmiaru i kształtu towaru, gwarantując najbardziej optymalne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, istotną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w atrakcyjną grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się doskonałym nośnikiem reklamy, którą zobaczy każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie zabezpieczy Twój towar przez odkształceniem i wilgocią.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla prezentują estetyczny wygląd. Są one produkowane po to aby zapewnić najlepsze warunki magazynowania opału i ciekawą formę informacji reklamowej. Jako producent materiałów do pakowania, gwarantujemy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy przyciągającą informację o Twoim produkcie. Według nas jest to atrakcyjny sposób na zaskoczenie nowych Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z odpornych materiałów o różnych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta robimy także worki o mniej standardowych wymiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, którzy nieustannie walczą z głodną, leśną zwierzyną. Produkowana przez naszą firmę siatka rolnicza to konkurencyjna cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również stosowana do belowania słomy i siana. Zatem jest to produkt o niespotykanych cechach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dopasowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z surowców o znakomitej jakości, co powoduje, że jest bardzo popularnym produktem.

Taśmy polipropylenowe – rozwiązania na każdą kieszeń

Podczas pakowania bardzo ważne są akcesoria, które finalnie chronią ładunek przed uszkodzeniami, zawilgoceniem i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do precyzyjnej ochrony towarów. Używając taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie wygodę i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na atrakcyjną cenę i doskonałą trwałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych akcesoriów do pakowania. Posiadamy także zapinki do zabezpieczania ładunków, które doskonale mocują każdy rodzaj towaru na palecie. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ochrona towaru jest najważniejsze.

Jako producent siatki do owijania palet i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i uszkodzeniami. Od wielu lat zapewniamy naszym Klientom praktyczne i wydajne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zlecenia i pilnujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość materiałów w atrakcyjnej cenie, co zachęca Klientów do dalszej współpracy. Ochrona Twojego ładunku to dla naszej firmy priorytet numer 1.

Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: siatka elastyczna do owijarek.

Strona używa cookies
Ok