Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Stosowane w produkcji technologie zmieniają się bardzo często. Rozwój wyspecjalizowanych maszyn wpłynął na wzrost możliwości wielu lokalnych zakładów przemysłowych produkując większe zyski. Obecnie wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez współczesnych technologii. Kompletne zautomatyzowanie zakładów przemysłowych sprawia, że wszelakie procesy dokonywane są dużo szybciej z całkowitą kontrolą jakości. Najniebezpieczniejsze z prac realizują maszyny, które funkcjonują z znacznie większą wydajnością aniżeli nie jeden pracownik. Przez to minimalizuje się niebezpieczeństwo wypadków w pracy i wystąpienia chorób zawodowych.

Wytwarzane obecnie przez globalnych liderów maszyny pakujące to inteligentne urządzenia, których celem jest zwiększenie potencjału procesów produkcyjnych. Najwybitniejsi producenci maszyn do pakowania ściśle współpracują z wielkimi zakładami fabrycznymi, szczegółowo doglądając konkretnych elementów produkcji, co powoduje, że wytwarzane przez nich maszyny wypełniają jakiekolwiek oczekiwania masowych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma możliwość utworzenia własnej linii rozlewniczej, pasującej do charakteru pracy. Maszyny pakujące dostarczane przez firmy takie jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , wyróżniają się wygodną obsługą jak i stabilną eksploatacją. Maszyny te budowane są nie tylko pod kątem maksymalizacji efektywności fabryk ale też w dbałości o zdrowie pracowników, jak i kondycję otaczającej nas przyrody Poznajcie najlepsze spośród nich.

Etykieciarki – sposób na szybką dekorację opakowań

Etykieciarki wytwarzane przez producenta PE LABELLERS to bardzo innowacyjne urządzenia o nietypowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zatroszczył się o zgodność urządzeń z wymogami technologicznymi masowych zakładów przemysłowych. Etykieciarki działają bowiem z skutecznością sięgającą do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co znacznie zwiększa możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z wykorzystaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezawaryjność maszyn i komfort eksploatacji Czynności związane z konserwacją etykieciarek zostały zmniejszone do minimum, poprzez zastosowanie automatycznego systemy smarowania. Poszczególna maszyna może stosować kilka technik etykietowania, co powoduje, że doskonale działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest także w samosterujący orientator pojemników dzięki czemu może dekorować opakowania o zróżnicowanym rozmiarze i kształcie. Co więcej serwomotory i napędy krokowe w pełni śledzą ruch obrotowy platform. Maszyna działa bezbłędnie, generując zyski dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z rekomendowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka aplikuje etykiety OPP z rolki zużywając w tym procesie klej hot-melt. Najważniejszym elementem maszyny jest narzędzie regulujące folię, które reguluje każde pionowe przesunięcie naklejki. Ta funkcja umożliwia atrakcyjne dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w układ tnący, składający się z jednego lub dwóch statycznych noży rotacyjnych. Konstrukcja maszyny pozwala na użycie rożnych rodzajów kleju hot melt co sprawia, że jest nadzwyczaj wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki dla producentów wód i napojów

Nalewarki spełniają szczególnie znaczącą funkcję w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Wielu producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do użyteczności maszyn. Pośród najbardziej popularnych nalewarek, na specjalne uznanie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te gwarantują nalew do butelek plastikowych, oraz szklanych, jak i do metalowych puszek i słoików. Nalewarki działają z wydajnością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od określonego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice często są wyposażeniem pełnych monobloków. Po za tym monobloki złożone są także z takich urządzeń jak płuczki jak i zamykarki, przez co mogą wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to automatyczna maszyna przeznaczona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Zaopatrzony został w innowacyjne zawory, które eliminują natlenienie się gotowego produktu. Tryb funkcjonowania trójbloku gwarantuje dokładną penetrację zaworu rozlewającego w głąb opakowania, przez co dawkowany produkt jest wolny od jakichkolwiek bakterii.

Inną maszyną rozlewniczą używaną dziś przez wielu producentów przetworów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Z łatwością dozuje takie przetwory jak ketchup, majonez lub koncentrat pomidorowy, przynosząc maksimum bezpieczeństwa oraz kontroli jakości. Dozownice są w stanie porcjować towary o różnej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są maszynami o dużej uniwersalności i jeszcze większej efektywności. Marka CFT, jako jeden z najznakomitszych producentów maszyn dozujących, oferuje także takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Zaciekawienie innowacyjnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Teraz w Polsce sporo fabryk czerpie z urządzeń optymalizujących produkcję. Warto jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co przenosi się na jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich marek jak PE LABELLERS i CFT promujemy nowoczesne rozwiązania w obszarze całkowitych linii rozlewniczych. Możemy wyposażyć każdy zakład przemysłowy w podstawowe urządzenia do pakowania oraz nalewania. Zabiegamy o lepszą przyszłość wielu polskich przedsiębiorstw.

Konkretne informacje o nas i o naszych maszynach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok