Wynajem autobusów wycieczkowych – jak zorganizować wyjazd służbowy

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Planujesz podróż? Co sprawdzić przy wyborze przewoźnika?

Podstawowym problemem w organizowaniu wyjazdu jest wynajem autokaru. Czym charakteryzuje się dobra firma przewozowa ? Zapoznaj się z nim, zanim zarezerwujesz bilety!

KUP BILETY PRZEZ INTERNET

Wielu przewoźników oferuje możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zaplanować podróż podróż sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko laptopa lub urządzenia mobilnego oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużą zaletą rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania dużo tańszych biletów. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOKARY TWOJEGO PRZEWOŹNIKA

Przy planowaniu męczącej podróży, istotnym aspektem będzie wyposażenie autobusu, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. należy upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa zagwarantuje nam wygodną podróż. Coraz więcej firm wynajmujących autokary udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- sprawdź więc, czym pojedziesz! Zobacz czy siedzenia mają możliwość regulacji, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może to być istotne szczególnie w razie kilkudziesięciogodzinnej podróży- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu droga minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo ważnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego autokaru jest klimatyzacja. Sprawdź zatem, pojazdy są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeżeli długa podróż bywa dla ciebie trudna przed rezerwacją biletów dowiedz się, czy wybrany przez ciebie bus ma wbudowane gniazdka, lub telewizor. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, Z KIM JEDZIESZ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy oferującej transport zostali odpowiednio przeszkoleni. Sprawdź, czy kierowca prowadzący twój pojazd ma zmiennika. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie ma gwarancji, że wybrana przez nas firma transportowa kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zapłacić za bilet trochę droższy i mieć pewność że, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie w podróży.

ZOBACZ, CZY INNI POLECAJĄ TĘ FIRMĘ

Decydując się na skorzystanie z usług danej firmy wynajmującej autokary, warto sprawdzić, jak inni oceniają dane usługi Dzięki temu czy standard wybranego przewoźnika odpowiada temu, co przedstawia na swojej stronie internetowej. Pamiętaj, że nie zawsze to, co znajdziemy w internecie odpowiada rzeczywistości

Długa podróż często bywa stresująca, szczególnie dla osób, które nie przepadają za dalekimi wycieczkami. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Być może wyda się wam, że wyżej wymienione rady są sprawami oczywistymi, jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Wygodna i szybka podróż to najważniejsza sprawa w dalekiej podróży dlatego warto starannie wybrać firmę przewozową

Więcej dowiesz się na Wynajem autokarów Toruń – cennik

Strona używa cookies
Ok