Firma SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się detalizmem i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to profesjonalizm w każdym calu.

Do naszych specjalizacji należy:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z potrzebami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie elementy jak zdolności i możliwości czasowe, podział przestrzeni, rozmiar i lokalizacja terenu, oraz preferencje Klientów. Precyzyjne pomiary i szczegółowa analiza stanu gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam zbudowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Zakładanie ogrodów

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, korzystając z specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Wykorzystywane przez firmę ogrodniczą SeedArt dekoracje do ogrodu opierają się na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także profesjonalne instalacje wodne, które ułatwią prace w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od A do Z i to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Natomiast trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Firma ogrodnicza SeedArt specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i odpowiednio dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz zabezpieczamy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

Posiadamy maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność analizy terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej

Strona używa cookies
Ok