Wygląd ogrodu wyraża bardzo dużo o nas samych. O stylu bycia, upodobaniach i naturze. Jedni uwielbiają artystyczny nieład, a pozostali czystość i spokój. Dziś mamy możliwość kreowania znacząco zróżnicowanych projektów ogrodów, dostosowanych perfekcyjnie do naszego charakteru. Nieograniczone wyroby, duży wybór kwiatów i ciekawe rozwiązania to obraz dzisiejszego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie tylko praca. To pasja konstruowania, z którą utożsamia się co raz więcej ludzi. Rosnąca konkurencja w sferze ogrodniczej wymaga od nas nie tylko kreatywności, ale także eksplorowania oryginalnych inspiracji. Chcemy, by własne projekty ogrodów odróżniały się spośród innych propozycji.

Każda firma ogrodnicza zapewnia regularne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, pielęgnację roślinności i produkty z kręgu brukarstwa. My ponadto możemy Wam zagwarantować naszych lojalnych projektantów, którzy nieustannie starają się zrozumieć potrzeby Klientów. Najdoskonalsze gatunkowo rośliny hodowane na lokalnych uprawach i niestandardowe rozwiązania, dzięki którym znajdziesz w swym ogrodzie wszystko to o czego pragniesz. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny usług ogrodniczych, omawiane osobiście zależnie od konkretnego projektu i realizacji. Pozwól nam zatroszczyć się o swój ogród. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie ogrodów dla każdego

Nasza firma ogrodnicza pierwszorzędnie świadczy usługi projektowania ogrodów. Tworzone przez naszych ekspertów projekty cechują się wysokim stopniem indywidualizmu i precyzji. Chcemy, by każda propozycja opierała się na oczekiwaniach Odbiorcy, więc za każdym razem przeprowadzamy dość dokładną pogawędkę, podczas której poznajemy Wasze pomysły i poglądy. Dobrze jest tutaj podkreślić, że każdy projekt przygotowywany jest w profesjonalnym programie komputerowym, który dokładnie oddaje zarys aranżacji.

W tym aspekcie oferujemy trzy rodzaje usług – projektowanie ogrodów dla osób prywatnych, zakładanie ogrodów dla instytucji i projektowanie ogrodów dla developerów. Każda oferta, mimo kilku identycznych elementów, różni się od siebie. Pierwszy rodzaj usługi kierowany jest do osób, które chciałyby zagospodarować przestrzeń wokół własnego mieszkania, lub puste miejsce na tarasie. Projektowanie ogrodów dla klientów prywatnych łączy stworzenie indywidualnej oferty wykończenia ogrodu (letniego i zimowego), dobór ozdób ogrodowych oraz opracowanie układu zespołu nawadniania.

Projekty dla firm i organizacji tworzone są dla właścicieli pensjonatów, restauracji, obiektów handlowych, budynków publicznych i placówek przemysłowych. Oferujemy plany zieleni na terenie rozmaitych przedsiębiorstw, oraz projekty ogrodów publicznych, zieleńców i miejsc rekreacji.

Innym rodzajem usługi jest projektowanie terenów zielonych dla deweloperów i administratorów wszelkich budynków mieszkalnych. Ładnie zrobiony ogród dookoła miejsca zamieszkania wywiera wpływ na konkurencyjność inwestycji. W tym obszarze mamy możliwość zaoferować przygotowanie planu terenu zieleni naokoło domów wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu obszaru sportowego.

Pielęgnowanie ogrodów o każdej porze roku

Zadbamy o Twój ogród przez cały rok. Korzystając z fachowych urządzeń ogrodniczych i środków pielęgnacji roślin, sprawimy, że Twój ogród zyska elegancki i atrakcyjny wygląd. Konserwacja ogrodów i obszarów zieleni polega przeważnie na koszeniu trawy, sprzątaniu zanieczyszczeń, usuwaniu szkodników, nawadnianiu i wycinaniu krzewów. Należałoby podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu świadczona jest o dowolnej porze roku, chociażby w chłodne dni.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasza pracownia ogrodnicza gwarantuje duży przekrój kamieni ogrodowych. W sprzedaży znajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku odmianach i kolorach. Nasi specjaliści mogą ponadto zapewnić Wam przygotowanie projektu brył do ogrodu. Przygotowujemy projekty ozdób ogrodowych, rozpoczynając od niewielkich skalniaków, a kończąc na powierzchniach z kostki brukowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który usprawnia wykonanie każdego zlecenia. Zapewniamy także urządzenia i preparaty, które pielęgnują głazy, nadając im atrakcyjny wygląd, nawet po kilkunastu latach.

Piękny ogród podwyższa wartość domu i akcentuje atrakcyjność całej posiadłości. Jest to miejsce, w którym mamy możliwość wypocząć, zorganizować przyjęcie, i pobawić się z rodziną. Ogrody sprawują niezwykle istotną rolę – upraszczają bliski kontakt z przyrodą, który pozytywnie oddziałuje na koncentrację i pomysłowość.

Nasza firma ogrodnicza świadczy takie usługi jak projektowanie ogrodów i konserwacja ogrodów. Wszelakie zlecenia realizujemy w terminie i z odpowiednią starannością. Długoletnie doświadczenie i błyskotliwość pracowników ułatwiają nam odnalezienie właściwych rozwiązań dla każdego Klienta. Dobrej jakości studio projektowe umożliwia przygotowanie multimedialnych projektów graficznych. Możemy zagwarantować Tobie nowoczesne usługi ogrodnicze na wyjątkowo wysokim poziomie.

Przejdź na naszą stronę i sprawdź wszystkie usługi: usługi ogrodnicze toruń

Strona używa cookies
Ok