Ogrodzenie domu to jeden z głównych czynników bezpieczeństwa i komfortu. Chroni przed nieproszonymi gośćmi i gwarantuje wysoki poziom prywatności. Siatka ogrodzeniowa aby zachowała wysoką wydajność i trwałość, powinna być wykonana z najlepszych surowców. Jako producent siatki ogrodzeniowej, doskonale wiemy, czego Państwo oczekują od naszych produktów. Wysoki standard wytwarzanej przez nas siatki jest rezultatem starannego wyboru komponentów i wypracowanych przez lata metod produkcji. Staranność i sumienność to dwie cechy, które idealnie oddają charakter naszej firmy. Nasza siatka ogrodzeniowa to jeden z najlepszych produktów na rynku, oferowany w wielu rodzajach i rozmiarach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to nowoczesne i praktyczne produkty. Są bardzo łatwe w montażu, więc są optymalnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy cenią swój czas. Charakteryzują się trwałością konstrukcji i zabezpieczone są przed korozją. Dodatkowym walorem jest możliwość polakierowanie panelu ogrodzeniowego na dowolny kolor z palety barw RAL. Nasze panele ogrodzeniowe w razie wyraźnej potrzeby mogą być ocynkowane galwanicznie lub ogniowo.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najbardziej funkcjonalna forma ogrodzenia terenu. Od wielu lat stosuje się ją w ogradzaniu wszelkiego rodzaju obiektów – działek, placów budowy, czy sadów.Produkowana przez naszą firmę siatka ogrodzeniowa powlekana jest wysokiej jakości PCV, które można dowolnie barwić. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. Dla lepszej ochrony siatki przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, jest ona dodatkowo powlekana profesjonalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to dobra inwestycja.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to najbardziej popularny produkt, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na korozje i odkształcenia. Może być stosowana jako ogrodzenie budynku mieszkalnego i służbowego. Jest także idealnym rozwiązaniem rolnictwa i sadownictwa. Oferujemy siatki ogrodzeniowe do wysokości 4 metrów w szerokiej gamie wzorów i wymiarów oczek. W produkcji stosujemy różnej grubości druty, w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana powleczona jest warstwą cynku, która wynosi 80g na m3 , co czyni ją produktem o wysokiej trwałości.

Siatka leśna

Doskonała w rolnictwie, leśnictwie i sadownictwie, siatka leśna, to zawsze optymalny wybór. Stanowi efektywne, a przy tym najtańsze zabezpieczenie terenu przed dziką zwierzyną. Jest także bardzo często wykorzystywana przy ogradzaniu autostrad i dróg szybkiego ruchu. Największą zaletą tego produktu jest szybki montaż. Możemy zaoferować Państwu siatkę leśną w dowolnym rozmiarze i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki może być dopasowana do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej dbamy o wysokie standardy w każdej fazie działalności – od produkcji do sprzedaży. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką wytrzymałością na odkształcenia i zmienne warunki pogodowe. Są doskonałym rozwiązaniem dla domu, jak i firmy. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to nasza specjalność. Zapewniamy satysfakcję i ceny, które biją konkurencję na głowę.

Producent siatki ogrodzeniowej – oto nasza strona internetowa

Strona używa cookies
Ok